Doprava

Doprava
Váženy zákazník.

 

   Ceny dopravy sú individuálne, aktuálnu cenu dopravy Vám pri zadaní objednávky oznámime čo najskôr.
     
  

       Rozvoz tovaru, ako sú plynové kotly, potrubia, radiátory, čerpadlá a další sortiment realizujeme prepravnou spoločnosťou, dodanie býva vždy na druhý den od nášho odoslania. Vodič Vám vždy zatelefonuje asi hodinu dopredu a overí si, čí sa nachadzáte na mieste a možete prebrať tovar. Pri tomto druhu prepravy je možná platba predfaktúrou, alebo na dobierku, priamo vodičovi na mieste dodania. 
 
Menšie objednávky, ako sú termostaty, či regulácie kotlov sú posielané Slovenskou poštou.

Tovar náročnejší na prepravu, ako solárne zostavy, systémové dosky (polystyrén) a tažké kotly na tuhe palivá, je možné vyviesť v nižšie uvedených týždenných intervaloch, platba je možná predfaktúrou, alebo priamo vodičovi v hotovosti ( dobierka ).
 
Niektoré a primárne väčšie objednávky budú vždy overené a potvrdené cez telefónny kontakt, ktorý uvediete pri objednávke. Preto prosíme, do poznámky vkladajte aj alternatívne číslo. (pevnú linku, či mobil iného rodinného príslušníka).


Máme na výber nasledovné sposoby dopravy:
 
1.   Individuálna cena za doručenie materiálu - cena za dopravu Vám bude oznámená po objednaní materiálu.
2.   Osobný odber na adres našej spoločnosti  ⇒ Zadarmo       

V mnohých prípadoch je možná doprava materiálu k Vám v rámci SR za určitých podmienok zadarmo, inokedy za výhodnú cenu.

Neváhajte si overiť cenu prepravy na e-mail adrese . azslovakia@azslovakia.sk prípadne v pracovných dňoch telefonicky na čísle: +421 41 500 81 40